В Мукачеві презентували грантовий проект “Європейський тиждень мобільності ЄТМ — Карпатська мережа”

В Мукачівському міськвиконкому відбулася робоча зустріч за участі представників громадських велоорганізацій та велоактивістів міста.
1914543_1679174375670351_4444359143415232822_n
Під час зустрічі було презентовано грантовий проект “Європейський тиждень мобільності ЄТМ — Карпатська мережа”, який було подано та обрано до фінансування в рамках програми EEA Grants та Norway Grants за участі словацьких та українських громадський організацій у партнерстві з виконавчим комітетом Мукачівської міської ради. Учасники зустрічі обговорили заходи, які буде реалізовано в рамках проекту, зокрема проведення в місті вже традиційного Європейського тижня мобільності протягом 16-22 вересня 2016 року. Також було домовлено найближчим часом напрацювати пропозиції щодо встановлення в місті велопарковок, навігаційно-інформаційних стендів та вказівників. В рамках проекту також було запропоновано створити регіональну мережу за участі велоорганізацій та велоактивістів міста, яка згодом увійде до міжнародної транскордонної мережі з питань сталої транспортної та веломобільності міст Карпатського регіону.

Під час зустрічі також було презентовано ще один проект який виграли велоактивісти Мукачева і теж має бути реалізований протягом 2016 року.

Відділ транскордонного співробітництва

Відправ другу:
Залишіть коментар