В Мукачеві переможці конкурсу соціальних проектів отримають півмільйона

Мукачево цьогоріч у місцевому бюджеті передбачило п’ятсот тисяч гривень для фінансування громадських організацій, які мають напрацювання у розв’язанні соціальних проблем громади міста.
11
Кошти надаватимуться, як міні-гранти, за рахунок Програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2016 рік, на умовах конкурсних пропозицій.

З цього питання, у п’ятницю, 25 березня, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради відбулось засідання Експертної ради з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадського суспільства для виконання яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок Програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців».

Експертна рада, до складу якої увійшли представники всіх політичних сил, представлених у Мукачівській міській раді та журналісти, визначилась щодо пріоритетних завдань та термінів конкурсних заявок.

Так, проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей:
1. Надання соціальної підтримки та забезпечення соціального захисту осіб похилого віку ( створення, обладнання притулків для літніх людей, тощо)
2. Орієнтованих на соціально-психологічну підтримку населення (організація та створення кризових, реабілітаційних центрів, тощо)
3. Спрямованих на зміни, які залучають молодь на місцевому рівні до вирішення соціально значущих проблем.
Конкурсні заявки можна буде подавати до 1 червня 2016 року.

Мукачівська міськрада

Відправ другу:
Залишіть коментар