В Мукачеві патрульні з рятувальниками допомогли чоловіку, який впав у зачиненій квартирі та не міг підвестися (ВІДЕО)

Подія трапилася на вулиці Окружній. На лінію 102 зателефонував стурбований чоловік і повідомив, що його батько не виходить на зв’язок і не відчиняє йому двері, інформують на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі фейсбук.

Не гаючи жодної хвилини, інспектори прибули за місцем виклику і одразу піднялися на 4 поверх, де на них чекав заявник. Чоловік повідомив, що його батько був сам у квартирі, а зараз не відчиняє двері.

Заявник дозволив поліцейським зламати двері, адже непокоївся за життя свого батька. Також на місці були сусіди, які дали інспекторам інструменти, щоб відчинити помешкання. У цей час туди прибули медики, яких викликав заявник. Замок на дверях не піддавався, тому патрульні викликали рятувальників, яким вдалося відчинити квартиру.

Завдяки злагодженим діям та співпраці, вдалося увійти до помешкання, у кімнаті інспектори виявили чоловіка у безпорадному стані, але при свідомості. Громадянин поскаржився на різкий біль у нозі.

Охоронці порядку допомогли медикам покласти чоловіка у зручне положення і накласти шину на ногу потерпілого. Після цього інспектори разом з лікарями знесли громадянина до карети швидкої допомоги. Зараз життю чоловіка нічого не загрожує.

Відправ другу:
Залишіть коментар