В Мукачеві муніципальна поліція закликає мешканців міста долучитися до благоустрою міста

З метою благоустрою, сприянню належного утримання територій, дотримання чистоти та порядку у м. Мукачево ММКП “Муніципальна поліція” звертається до мешканців міста з проханням сприяти органам місцевого самоврядування, організаціям які займаються благоустроєм міста в створені сприятливих умов для життєдіяльності мешканців міста.
МУКАЧЕВО
В м. Мукачево діють Правила благоустрою міста, які є загальнообов’язковими на території міста, які регулюють правовідносини учасників, щодо благоустрою території м. Мукачево і за порушення яких передбачена відповідальність згідно чинного законодавства України.

Так, у відповідності до Правил благоустрою м. Мукачево посадові особи організацій, підприємств, установ, суб’єкти підприємницької діяльності, громадяни зобов’язані підтримувати земельні ділянки та прилеглу територію в належному санітарному стані, не допускати на них виникнення стихійних сміттєзвалищ, забезпечувати косіння трави та забезпечувати технічну справність фасадів будинків та огорож. При цьому суб’єкти у сфері благоустрою зобов’язані прибирати прилеглу територію до проїжджої частини, а в разі її відсутності на відстані 15 метрів по периметру.
І тому ММКП “Муніципальна поліція” звертається з проханням підтримувати в належному санітарному стані прилеглу територію, фасади будинків, огорожі.

Від нас з Вами залежить яким буде наше місто, як його будуть сприймати гості міста і чим ми з Вами будемо пишатися за рідне нам Мукачево.

ММКП “Муніципальна поліція»

Відправ другу:
Залишіть коментар