В Мукачеві керівники громадських організацій обговорили заходи соціального захисту осіб з інвалідністю

В міськвиконкомі провели нараду за участі першого заступника міського голови Ростислава Федіва та заступника міського голови-начальника управління міського господарства Віталія Гільтайчука.
DSC_0006
З ініціативи представників громадських організацій, які представляють інтереси осіб з обмеженими можливостями, керівників структурних підрозділів міськвиконкому обговорили заходи із комплексного соціального захисту осіб з інвалідністю. Впродовж місяця представники громадських організацій надавали свої пропозиції щодо того, як облаштувати місто для вільного пересування людей з інвалідністю і для забезпечення їх усіма тими правами, які доступні для інших.

Віталій Гільтайчук наголосив, що в місті передбачені заходи, що в першу чергу стосується безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до державних установ, бюджетних закладів, лікарень, аптек. Це стосується й приватних установ, що працюють в місті. Пандуси мають бути в першу чергу практичними для інвалідів-візочників. Також будуть вносити і зміни до містобудівної документації, щоби при введенні в експлуатації нових будівель були передбачені всі умови для цієї категорії людей.

Під час ремонту шляхів міста будуть облаштовувати пішохідні переходи з пониженими бордюрами – для зручності осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вже встановлюють світлофори зі звуковими сигналами для створення безпечних умов руху людей з вадами зору.

Також пропонується розробити цілий комплекс заходів щодо полегшення соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями.

Розроблено й ряд заходів, які стосуються сфери соціального захисту та медичної галузі.

Мукачівська міськрада

Відправ другу:
Залишіть коментар