В Мукачеві 19-річна дівчина крала з крамниць косметику

До Мукачівського управління поліції із заявою про крадіжку звернулася керуюча однієї з крамниць міста, де реалізовують косметику та побутову хімію.

Жінка розповіла, що переглядаючи запис з відеокамер, встановлених в торговельному залі, вона побачила, як одна з відвідувачок викрала кілька одиниць косметичної продукції.

Збитки, нанесені магазину, власники оцінили у понад тисячу гривень.

У результаті проведених розшукових заходів оперативники кримінальної поліції встановили особу дівчини, яка причетна до крадіжки. Як з’ясували поліцейські, 19-річна мукачівка раніше вже притягувалась до відповідальності за вчинення подібних злочинів.

Цього разу з прилавка магазину у центрі міста Мукачево вона викрала п’ять одиниць косметики, які непомітно винесла повз касу крамниці, не розрахувавшись за них.

За фактом крадіжки дізнавачі поліції розпочали розслідування. Викрадену косметику вони вилучили. Зараз поліцейські готують матеріали для повідомлення дівчині про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. За вчинене їй загрожує покарання у вигляді штрафу, арешту або позбавлення волі строком до 3 років.

Відправ другу:
Залишіть коментар