В кількох українських містах почалися протести проти посилення карантину

Через зростання кількості хворих на коронавірус у багатьох містах країни запроваджують суворіший карантин.

Українські підприємці 19 березня вийшли на акції протесту проти посилення карантину у їхніх регіонах, – передає УНІАН

У Києві зранку під будівлею столичної мерії зібралося кілька десятків громадян. Люди скаржаться на анонсований напередодні тритижневий жорсткий карантин з 20 березня, що супроводжуватиметься обмеженнями роботи громадських закладів й закриттям закладів культури.

Крім того, своє обурення посиленням карантину висловили підприємці Полтави. 19 березня вони прийшли з протестами до ОДА. Наразі біля стін адміністрації чергує вже півсотні демонстрантів. До них приєдналися мешканці й з інших населених пунктів області.

До акції проти запровадження локдауну долучилися також у Черкасах. Свою акцію вони назвали попереджувальною.

«Підприємці вийшли, щоб показати, що вони існують і хочуть, щоб держава з ними рахувалася, тому що, якщо знову ведуть обмеження, дрібний бізнес загине. Минулого року також навесні був введений карантин, під час якого підприємці понесли величезні збитки. Держава їх не підтримала, а також вимагала сплату податків», – розповіла у коментарі журналістам голова Черкаської міської профспілки підприємців Ольга Ракова.

У Львові на сьогодні, 19 березня, теж анонсували протести. Як пише у Facebook перший заступник мера міста Андрій Москаленко, очікується понад тисяча учасників, які пікетуватимуть Ратушу. Відсьогодні у Львові діє жорсткий карантин через критичну ситуацію з поширенням коронавірусу.

Відправ другу:
Залишіть коментар