В Harley-Davidson назвали дату запуску першого електричного мотоцикла (ВІДЕО)

Мотоцикл Harley-Davidson, що повністю працює на електриці, з’явиться на ринку не пізніше 2020 року – про це заявили його розробники.

Harley-davidson
Майже рік тому Harley-Davidson продемонстрували свій перший електричний мотоцикл LiveWire. Раніше компанія не згадувала дати запуску нового транспортного засобу у виробництво, проте напередодні виконавчий директор Метт Леватіч сказав The Wall Street Journal, що мотоцикл вийде на ринок «якщо не в найближчі пару років, то не пізніше 2020 року”.

Як пише The Verge, основні проблеми, за словами Леватіча – ціна і кількість миль, яке мотоцикл зможе проїхати без підзарядки. Тридцять прототипів LiveWire показали, що максимальна довжина поїздки зараз становить 50 миль (80 км), у той час як споживачі хочуть як мінімум удвічі більше. Крім того, люди готові заплатити за такий засіб пересування тільки 20 тис. доларів, але при цій ціні компанія не буде отримувати прибутки.

При цьому власники оцінюють своє домінуюче становище на ринку, у зв’язку з чим вважають можливим змусити споживача почекати. «досягнемо ми ідеалу, якого хочуть споживачі? Напевно, ні. наблизимося ми досить близько? Я думаю, так », – підбив представник компанії.

Відправ другу:
Залишіть коментар