В Головному управлінні поліції Закарпаття провели робочу нараду присвячену виборам 2020


У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася нарада за участі радника міністра внутрішніх справ України Михайла Апостола, присвячена питанню забезпечення правоохоронцями законності виборчого процесу

Сьогодні, 7 жовтня, в адмінбудівлі поліції Закарпаття відбулася нарада, присвячена підготовці правоохоронців до майбутніх місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.

Участь у нараді взяв начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Олександр Шляховський, очільники правоохоронних структур системи МВС, а також радник Міністра внутрішніх справ Михайло Апостол.

«На даний час одним із актуальних завдань української поліції є забезпечити законність виборчого процесу та можливість громадянам реалізувати своє конституційне право обирати. Напередодні виборів важливо активізувати в усіх регіонах України профілактичні заходи з метою недопущення підкупу виборців, незаконної агітації та інших порушень виборчого законодавства. Водночас правоохоронці залишаються поза політикою, не втручаючись у сам виборчий процес» – наголосив Михайло Апостол.

Серед іншого, радник Міністра внутрішніх справ України наголосив на важливості дотримання в умовах пандемії коронавірусу заходів індивідуального захисту. Адже йдеться про збереження життя та здоров’я кожного громадянина, кожного правоохоронця.

На завершення свого виступу Михайло Апостол позитивно оцінив підготовку поліції Закарпаття до виборчого процесу. Зокрема, зазначив, що регіон готовий до проведення виборів 2020.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар