В головній книгозбірні краю відбувся незвичний урок англійської мови

Вчора 19 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбувся незвичний урок англійської мови.

Комусь вивчення іноземних мов приносить одне задоволення, а для декого це ціла наука. А якщо говорити про дітей, то тут треба докласти неабияких зусиль аби зацікавити їх вивчати зовсім незнайому для них мову. Про один із методів як це можна робити, розповіла та показала нам Ірина Скібенко, викладачка англійської мови, родом з м. Донецьк.

Пані Ірина підійшла до цього питання творчо. Під впливом своїх вражень від подорожей, вона написала та видала два невеликі оповідання англійською мовою. “Ніна та Єва. Перша подорож до моря” і “Ніна та Єва в Шенбрунському замку” – так називаються перші дві розповіді про подорож дівчинки Ніни та її собаки Єви. Що ж незвичного у цих книгах? До кожної книги додається робочий зошит, в якому знаходяться завдання до самого оповідання.

“Дітей треба зацікавити. Завдяки героям та їх пригодам, діти пізнають світ. Вони не просто вчать англійську мову, а подорожують разом з героями, переймаються їх життям та пригодами. Діти хочуть дізнатися, що ж відбувається з героями. Такий підхід у вивченні мови дозволяє робити це весело та цікаво.” – зауважує пані Ірина.

Учні 3-го класу НВК “Веселка”, які завітали на презентацію, отримали в подарунок робочий зошит до першої книги та змогли з пані Іриною виконати завдання в ньому. Було помітно, що дітям цікаво та зовсім не нудно.

Більше про книги та можливість таким чином вивчати англійську мову, можна дізнатися на Instagram сторінці Ірини Скібенко

Відправ другу:
Залишіть коментар