В ФК "Минай" запровадили онлайн-тренування для юних футболістів

«Карантинна» пауза не тільки у дорослої команди «минайців», а й у представників Академії та ДЮСШ «Минай». Тим не менше, вони знаходять можливість займатися футболом і в домашніх умовах – пише fcminaj.com.

Нагадаємо, що старт другої частини чемпіонату Дитячо-юнацької ліги України, який мав розпочатися 15 квітня, відмінили ще минулого місяця. У цьому турнірі вперше брали участь команди «Минай» U-15 та U-17. Відмінили й інші змагання, зокрема, ДЮФЛ Закарпаття, де брали участь вихованці і ДЮСШ «Минай».

У зв’язку з карантином «минайці» якщо і тренуються, то виключно онлайн. Керівництво навчального закладу прийняло рішення проводити такі заняття у домашніх умовах, щоб хлопці не втрачали форму та не забували футбольні навики.

Подібне навчання проходить у наступний спосіб: тренера дають завдання через вайбер чи інші сучасні месенджери, а юні футболісти їх виконують. Звітують своїм наставникам за допомогою відео, яке знімають під час свого тренування. Завдання тренера дають в залежності від свого плану: або раз на декілька днів або раз на тиждень.

Цю практику застосовують як для вихованців Академії, так і для вихованців ДЮСШ.

«Скільки буде тривати карантин, насправді ніхто не знає, – розповів директор Академії Сергій Білан. – Але ми не хочемо, щоб наші учні забули про футбол, тому з початку карантину запровадили онлайн-тренування. Ми розуміємо, що не всі мають однакові умови вдома для занять, але ми їх організували таким чином, щоб кожному було зручно. Хлопці займаються фізичними вправами, працюють з м’ячом, відточують свою техніку. Сподіваюся, це допоможе їм, коли нарешті все закінчиться і ми повернемося до звичного життя».

Відправ другу:
Залишіть коментар