В аеропорту Львів з'являться два бюджетні авіарейси до Праги та Барселони

Бюджетна авіакомпанія Bees Airline наприкінці грудня запустить два міжнародні рейси з аеропорту Львів до Праги та Барселони, повідомляють на сайті avianews.com.

Обидва маршрути лоукостер виконуватиме до основних аеропортів — Рузини у Празі та Ель-Прат у Барселоні.

Зі Львова до Праги Bees Airline полетить з 20 грудня з частотою двічі на тиждень по понеділках та п’ятницях.

Авіакомпанія продає квитки Львів-Прага за ціною від 990 грн, Прага-Львів – від 1280 грн в один бік. Найнижчий тариф включає перевезення лише ручної поклажі з габаритами до 55х40х23 см та вагою до 7 кг. Додатково в салон можна взяти невелику річ, наприклад чоловічу, жіночу сумку або ноутбук.

Розклад рейсів Львів-Прага-Львів Bees Airline:

Львів 15:30 → Прага 16:00, понеділок

Львів 10:30 → Прага 11:00, п’ятниця

Прага 17:00 → Львів 19:30, понеділок

Прага 12:00 → Львів 14:30, п’ятниця

Політну програму зі Львова до Барселони Bees Airline розпочне 22 грудня з частотою двічі на тиждень у середу та неділю.

Авіаквитки Львів-Барселона та Барселона-Львів в один бік коштують від 1540 грн з урахуванням перевезення тільки ручної поклажі.

Розклад рейсів Львів-Барселона-Львів Bees Airline:

Львів 11:15 → Барселона 13:25, середа, неділя

Барселона 14:25 → Львів 18:30, середа, неділя

Міжнародна польотна програма Bees Airline зі Львова заявлена ​​до 19 січня 2022 року для Барселони та до 21 січня 2022 року для Праги. Ці рейси прив’язані до внутрішнього маршруту авіакомпанії Київ-Львів, оскільки літак спочатку прилітатиме з Києва до Львова, а потім летітиме за кордон.

Рейс Київ-Львів також заявлено у розкладі з кінця грудня до кінця січня. Як повідомив avianews.com комерційний директор Bees Airline Олександр Джіджора, рішення про подальшу долю цього маршруту ухвалять на початку грудня.

Воно буде залежати від завантаження рейсів Київ-Львів, так і від можливості виділити літак на цю лінію після кінця січня, оскільки авіалайнер можуть направити на інші маршрути.

Відправ другу:
Залишіть коментар