Ужгородський журналіст закликає заборонити дію сіті-лайтів в центрі Ужгорода (ФОТО)


За словами Віталія Глаголи вже 10 жовтня спливає строк дозволу розміщення реклами на центральних вулицях міста.

Журналіста додає, що ці сіті-лайти заважають як місцевим так і туристам. Наразі ужгородці зібрали підписи на петицію про «Заборону розміщення зовнішньої реклами в історичному центрі Ужгорода», і тепер справа лише за міської радої.

“Тоді міськрада погодилась їх прибрати, навіть писали мені листи. Цитую: «доводимо до вашого відома, що за дорученням міського голови, департаментом вже розроблено відповідний проект рішення щодо заборони розміщення зовнішньої реклами в межах історичної частини Ужгорода». Потім справа заглохла. Наразі, заборона зовнішньої реклами раз і назавжди – рішення виконкому. Саме він має відстоювати інтереси громади міста, а сама громада своє слово сказала зібравши підписи під петицією”, – наголосив Віталій Глагола.

“Наголошую, мова не йде про переділ ринку реклами чи витіснення якоїсь однієї фірми. Сіті-лайти та білборди у маленькому історичному центрі Ужгорода мають бути заборонені раз і назавжди. Для усіх. Незалежно як ситуативно змінюватимуться інтереси чиновників – це має бути червона лінія, яку заборонено переступати”, – пише журналіст.

Відправ другу:
Залишіть коментар