Ужгородський скансен готується до Великодня і запрошує долучитися майстрів писанки

22 квітня в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється VІІ виставка «Світ писанки», що у передвеликодні дні вже сьомий рік поспіль буде тішити наших краян та гостей міста.

До участі у виставці запрошуються майстри, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). Один учасник може подати на виставку 10 та більше писанок. Вік учасника – не менше 14 років. Одна-дві роботи за згодою учасників, будуть відібрані до фондової колекції музею, а інші роботи повернуться учасникам по завершенню виставки.

Для участі у виставці потрібно заповнити анкету учасника в електронному варіанті. Посилання на анкету : https://docs.google.com/…/1_q7YfOWET26tTg8kefC04HA…/edit

Роботи надсилати на адресу Закарпатського музею народної архітектури та побуту (відділ експозиції) (м. Ужгород, вул. Капітульна, 33/а) (відправка та повернення робіт за рахунок учасника виставки).

Контакти:
фейсбук: Ужгородський скансен
e-mail: uzhgorodskansen@ukr.net, vikasymkovich@gmail.com
тел. 0959079693 – Симкович Вікторія Іванівна.

У разі форс-мажорних обставин у зв’язку з карантинними обмеженнями та неможливістю відкрити виставку для відвідувачів, експоновані роботи майстринь будуть представлені онлайн у соціальних мережах музею.
Писанки на виставку приймаються до 16 квітня. Поспішайте долучитися до створення великоднього настрою у нашому місті!

Відправ другу:
Залишіть коментар