Ужгородський притулок для тварин "Барбос" розпочав акцію зі збору коштів

Ужгородський притулок для тварин «Барбос» просить небайдужих про фінансову допомогу на утримування 170 собак та котів.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомила керівник ужгородського притулку для тварин «Барбос» Ірина Азізян.

«Притулок «Барбос» — волонтерська організація, і наразі ми боргуємо ветеринарам 30 тисяч гривень, переважно це борги за стерилізацію тварин. Наразі у притулку біля 170 тварин, це майже 120 собак та понад 50 котів. Усіх тварин без винятку обробляємо від бліх, кліщів , також усі отримують щеплення. Щоб розуміти: обробка однієї собаки (піпетка від бліх/кліщів та таблетки від глистів) вартує приблизно 150 грн, а комплексне щеплення собаки коштує 200 грн. Це немалі кошти, якщо рахувати на всіх тварин, тому оголосили про збір коштів», – розповіла Азізян.

Також вона повідомила, що на день у притулку тварини з’їдають близько 35 кг сухого корму.

За словами Азізян, місцева громада постійно підтримує притулок: люди роблять благодійні внески, які йдуть на утримування закладу, корм та лікування тварин, але наразі надходжень менше. Вона припускає, що це пов’язано з сезоном відпусток, який іще не завершився. Відтак, волонтери змушені просити про підтримку.

Азізян підкреслила, що робітники притулку намагаються економити на всьому.

«Ми прибираємо, годуємо, забираємо з вулиць, будуємо нові вольєри та вигульні дворики, косимо територію, саджаємо дерева, миємо та перемо самостійно! Ми намагаємося «заробляти» на себе, влаштовуючи ярмарки, проводячи акції у місті, уроки добра, англомовні клуби та виготовляючи вечорами сувеніри на продаж. Просто зараз накопичилися борги, і щоб розрахуватися, нам потрібна підтримка», – пояснила керівниця притулку.

Вона констатувала, що цуценят та кошенят, привитих та стерилізованих, забирають у нові сім’ї. Але є хворі та старі собаки, які живуть у притулку від початку його заснування, бо не зможуть адаптуватися в нових сім’ях.

За словами волонтерки, реквізити притулку можна знайти на їхній сторінці у Фейсбуці.

Відправ другу:
Залишіть коментар