Ужгородські в’язні отримали відповіді на свої запитання

Ужгородські в’язні
До відділу ДПтС України в Закарпатській області з візитом завітали представники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області 20 липня у відділі ДПтС України в Закарпатській області відбулась зустріч в рамках покращення напрямів взаємодії між територіальними органами Міністерства юстиції України та органами і установами виконання покарань та діяльності Представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Закарпатській області.

Про це повідомили у прес-службі відділу ДПтС України в Закарпатській області. Начальник відділу ДПтС України в Закарпатській Михайло Соханич, в. о. начальника Закарпатської УВП (№9) Андрій Глебов разом із представниками Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, а саме: першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, представником Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в Закарпатській області Іван Алмаші та головним спеціалістом сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Микола Петрашко, здійснили обхід камер режимного корпусу в Закарпатській установі виконання покарань відділу Державної пенітенціарної служби в Закарпатській області (№9).

Також було проведено право роз’яснювальну роботу, у ході якої особи, що відбувають покарання задавали питання, які їх цікавлять фахівцям Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, на які вони отримали вичерпні відповіді. Начальник відділу Державної пенітенціарної служби в Закарпатській області та представники Головного територіального управління юстиції на завершення зустрічі відмітили необхідність в подальшій співпраці у напрямку правового виховання засуджених та осіб взятих під варту.

Відправ другу:
Залишіть коментар