Ужгородські підприємці відмовляються виконувати карантин вихідного дня

Ужгородські підприємці проти карантину вихідного дня. Членкиня ініціативної групи рестораторів Закарпаття Тамара Готра нині розповіла: вони хочуть працювати з дотриманням усіх карантинних норм.

Нагадаємо, 11 листопада на засіданні Уряду в країні вирішили запровадили карантин вихідного дня. З нуля годин суботи до півночі понеділка мають бути зачиненими всі заклади, крім продуктових магазинів та супермаркетів, аптек, ветаптек та заправок. Ресторани та кафе можуть продавати їжу навинос. Працюватиме також громадський транспорт. У будні в Україні діятимуть обмеження помаранчевої зони.Ужгородські підприємці проти карантину вихідного дня. Членкиня ініціативної групи рестораторів Закарпаття Тамара Готра нині розповіла: вони хочуть працювати з дотриманням усіх карантинних норм.

Нагадаємо, 11 листопада на засіданні Уряду в країні вирішили запровадили карантин вихідного дня. З нуля годин суботи до півночі понеділка мають бути зачиненими всі заклади, крім продуктових магазинів та супермаркетів, аптек, ветаптек та заправок. Ресторани та кафе можуть продавати їжу навинос. Працюватиме також громадський транспорт. У будні в Україні діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Подробиці – Суспільне:

Відправ другу:
Залишіть коментар