Ужгородські перевізники звернулися до влади з проханням відновити роботу громадського транспорту

Ужгородські перевізники  звернулися до Дениса Шмигаля та Міністерства інфраструктури України з проханням відновити роботу громадського транспорту у “червоних зонах”.

Звернення опублікували на сторінці у Facebook Комунального Підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт”, пише Суспільне Закарпаття.

22 березня 2021 року КМУ перегляне рішення щодо руху громадського транспорту у “червоних зонах”. Тому ужгородські перевізники опублікували відповідне звернення, з проханням дозволити роботу маршрутного транспорту.

“Дана ситуація, окрім незручностей для пасажирів, викликає невдоволення та соціальну напругу, сотні тисяч мешканців міст не мають змоги вчасно потрапити на роботу. Транспортні підприємства зазнають збитків, оскільки на 90% зупинено роботу та знаходяться на межі банкрутства”, — йдеться у зверненні.

У комунальному підприємстві наводять приклади роботи транспорту під час локдауну в інших країнах.

“Сусіди України – Угорщина, Словаччина, Чехія, Румунія, Італія, Німеччина, Австрія та інші — не вводили таких непродуманих обмежень, окрім обов’язкового дотримання маскового режиму, оскільки пасажири міського громадського транспорту перебувають в автобусах не більше 10-30 хвилин. Всі автобуси проходять постійну обробку антисептичними засобами та додатково обладнані санітайзерами”, — вказали у повідомленні.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Добре, що тільки транспортні компанії зазнають збитків і знаходяться на межі банкрутства а те, що тисячі і десятки тисяч підприємців на межі банкрутства не кажучи про працівників цих підприємств- це взагалі нікого не цікавить.