Ужгородські активісти у міськраді захищатимуть комунальне майно

Про це повідомляє громадський активіст Юрій Світлик.
Юрій світлик
“Зважаючи на постійні спроби міської влади роздерибанити до виборів майно громади, ми виступили ініціаторами і взялись за організацію громадських слухань на тему приватизації комунального майна міста у 2015 році. В результаті Погорелов був таки змушений призначити дату і час слухань.

Маючи намір провести рішення по приватизації на найближчій сесії 5 червня, керівництво міста поспішило призначити слухання на 3 червня, напевно розуміючи, що активісти не дозволять міськраді прийняти рішення без громадського обговорення. Розрахунок влади такий: після свят, на початку літа люди не проявлять активність, в результаті чого за рахунок зігнаних службовців і “ручних активістів” можна буде ухвалити свою резолюцію (нагадую: резолюція громадських слухань є обов’язковою до розгляду на сесії), що завершиться відчуженням 48 об’єктів (в тому числі пам’яток архітектури в історичній частині міста) міським баригам за безцінь.

Такому сценарію може завадити тільки активна ужгородська громада. Закликаю ужгородців прийняти участь у слуханнях та не допустити розкрадання міського майна нинішніми врємєнщиками.

Зустрічаємось в середу, 3 червня о 16.00 у великій залі міської ради”, -пише чоловік.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар