Ужгородська «Фундація регіональних ініціатив» бере участь у Всеукраїнському проекті "Допомогти може кожен"

Ужгородська «Фундація регіональних ініціатив» бере участь у Всеукраїнському проекті ВМГО ФРІ “Допомогти може кожен”, який проходитиме з 13.04.2016 по 14.04.2016.
Переливання крові
Всеукраїнський проект “Допомогти може кожен” – це масштабний благодійний проект по збору крові, створений для усвідомлення населенням України важливостідобровільної здачі крові для спасіння життя наших громадян.

Кожен небайдужий може здати кров у переливному центрі свого міста, для того щоб врятувати декілька життів і популяризувати донорство крові.Кожного дня, з 13 по 14 квітня групи волонтерів відвідуватимуть Закарпатський обласний центр служби крові за адресою м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 15, для добровільної здачі крові. Вся донорська кров, по закінченню проекту буде передана врівних долях на потребу воєнних шпиталів (допомога бійцям АТО) та у відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні – і де ще в вашому місті.
0LTG335PPMc
Цей проект є не комерційним і не має ніякого відношення до будь-якої з політичних сил. Ми звертаємось до Вас з проханням посприяти у інформуванні громадян м. Ужгород, щодо проведення даного проекту, з метою залучення до нього громадян

Посилання на реєстрацію: ТУТ

Група VK: http://vk.com/club119145625

Група FB:https://www.facebook.com/events/489475404575463/

З повагою, Координатор проекту в Ужгороді, Костючик Яна

+380959102481  kostyuchik8@gmail.com
Sorry, there are no polls available at the moment.

Відправ другу:
Залишіть коментар