Ужгородка Ольга Кобрин готує для військових сироп з бузини

20 літрів сиропу з квітів бузини для військових на фронт приготувала ужгородка Ольга Кобрин. За її словами, готувала вона його вперше. Відправити військовим сироп вирішила для зміцнення їхнього імунітету.

Про це розповідає Суспільне Закарпаття.

“Сироп з бузини дуже ароматний виходить, смачний, корисний та підтримає імунітет, здоров’я наших воїнів”, — розповідає про приготований нею напій Ольга Кобрин. Приготувати його військовим вирішила тоді, коли знайшла рецепт в інтернеті.

“Неподалік на базарі купила цвіт бузини та закатала першу партію. Побачила, що досить велика кількість і спонтанно прийшла ідея допомогти захисникам. Я написала пост у фейсбуці з проханням до господинь, щоб підключилися до моєї ініціативи: більше буде виробленого продукту та користі. Мені привезли ще цілий пакет квітів бузини. З цієї кількості я можу зробити ще десять літрів”, — каже жінка.

Для приготування сиропу Ольга проціджує настій з квітів бузини, додає цукор та ставить його на вогонь.

“Ми повільно помішуючи, доводимо його кипіння і для повного розчинення цукру. Після того як він прокипів, ми будемо його розливати по наших стерилізованих банках”, — розповіла Ольга Кобрин.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар