Ужгородець презентував кавер та кліп на пісню "Running on air" (ВІДЕО)

Ужгородець Ілля Ямчук презентував власний кліп та кавер на пісню австрійського співака Натана Трента “Running on air”. Ця пісня була представлена від Австрії на Євробаченні у Києві в 2017-му.

У пісні йдеться про надію, віру в себе, досягнення мети і про те, що потрібно приймати як хороші, так і погані миті в житті. Закарпатець понад 10 років займається вокалом і танцями. Каже: своєю роботою хотів показати, що попри поширення коронавірусної інфекції життя триває.

Новий кліп Ілля Ямчук зняв за один день. Розповідає, зробити кавер на пісню “Running on air” вирішив не просто так. Шукав трек із позитивним посилом.

“Зараз у світі відбувається дуже багато такого негативу. Ми всі сумні. І мені хотілося дати трошки світла для кожного, — сказав співак. — І сама пісня дуже світла. В ній розповідається, що не зважаючи на те, що у тебе стається, кожен день, люди тобі говорять “В тебе не вийде, ти не зможеш”, але ти все одно не здаєшся, ти все одно йдеш вперед. І ця пісня мене надихає. Я хотів у власному виконанні показати: “Люди, послухайте, все класно у нас. Все буде добре Лиш треба трошки часу”.

До карантину Ілля подорожував, адже працював на круїзному лайнері. Побував у Німеччині, Нідерландах, Сполучених Штатах, Коста-Риці, Канаді та інших країнах. Тепер, каже, у своєму відео хотів показати красу рідного міста.

Ілля розповідає, уже працює над наступним проєктом, який сподівається презентувати вже за місяць.

Подробиці – Суспільне:

Відправ другу:
Залишіть коментар