Ужгородець Антоніо Лукіч вийшов на доріжку Венеційського кінофестивалю з антивоєнними плакатами

VENICE, ITALY – SEPTEMBER 07: Amil Nasirov, crew of the movie “Luxembourg, Luxembourg” and Ramil Nasirov attend the photocall for “Luxembourg, Luxembourg” at the 79th Venice International Film Festival on September 07, 2022 in Venice, Italy. (Photo by Kate Green/Getty Images)

Режисер Антоніо Лукіч разом зі знімальною командою у Венеції представили свій фільм “Люксембург, Люксембург”. Про це пише ТСН.

На Венеційський кінофестиваль приїхала знімальна група українського фільму “Люксембург, Люксембург”. На фотоколі з’явилися режисер стрічки Антоніо Лукіч і актори, які зіграли головні ролі – Раміл та Аміл Насірови з репгурту “Курган і Agregat”.

Антоніо з хлопцями одягли футболки із зображенням українського герба із пшениці з волошками.

До них приєдналися інші члени знімальної команди. Українська делегація винесла з собою синьо-жовтий прапор та антивоєнні плакати з написом: “Уявіть собі фільми без батьків. Від початку російського вторгнення тисячі українських дітей залишилися без батьків”. Вони також тримали в руках світлини з дітьми, які втратили у цій війні батьків.

Нагадаємо, фільм “Люксембург, Люксембург” розповідає про братів-близнюків, які намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється батько, який вже давно зник.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар