Ужгородці врятували від загибелі чорну лелеку (ФОТО)


Червонокнижний чорний лелека, якого назвали Льова, вижив завдяки небайдужим ужгородцям та відправився у Центр реабілітації диких тварин.

Це історія про людську небайдужість та порятунок.

Лелеку знайшли у Мукачівському районі. Ймовірно він зіткнувся із лінією електропередач і впав на бетон. Наступного дня його передали в Ужгород Євгену Ману, до якого вже не раз небайдужі звертались за допомогою, якщо у біді опинялись птахи.

У лелеки було діагностовано чимало ушкоджень – зокрема, і травма голови, і параліч кінцівок. Птах був дизорієнтований та виснажений, у нього ставались припадки, його судомило.

Євген взявся за лікування та примусове харчування. Надій було мало, суттєвих результатів лікування не приносило. Але згодом, птах важко, але підвівся на ноги. І його справи пішли на краще. Постало питання як передати його на опіку спеціалістам.

Його погодився прийняти Центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку. Для транспортування лелеки небайдужі ужгородці організували збір коштів на паливо та клітку. Транспорт теж допомогли знайти волонтери.

І згодом червонокнижного лелеку успішно доставили до місця призначення.

Джерело: 0312

Відправ другу:
Залишіть коментар