Ужгородці пройшли ходою зі 100-метровим прапором

Урочистою ходою зі 100-метровим жовто-блакитним прапором та покладанням квітів до постаменту Тараса Шевченка відзначили 24 серпня День Незалежності в Ужгороді, передає Суспільне Закарпаття.

Розпочався захід об 11-тій на площі Народній покладанням квітів до постаменту Тараса Шевченка. Після цього зі 100-метровим державним прапором хода вирушила з площі Народної.

Вперше цьогоріч до ходи приєднався ужгородець Михайло Маркович. “Це для мене велика честь, тому що нам насправді не 30 років, а насправді це тисячолітня боротьба за можливість понести цей прапор, — сказав він. — Це пам’ять за всіх тих, хто поклав життя задля цього. Це наша історія: як Закарпаття, так і України. Для мене це дуже важливо”.

Голова ужгородського осередку “Пласт” Людмила Лівак розповіла: пластуни беруть участь у цій ході до Дня Незалежності щороку, з 2015-го:

“Навіть раніше, від самого існування пласту (осередку, — ред.): ми завжди долучаємося, коли державний символ в нас є. Відповідно, до Дня Незалежності та Дня прапору ми так само беремо участь у цих подіях вшанування. Пластуни з різних міст та сіл беруть участь у цих заходах”, — пояснила Людмила Лівак.

Учасники ходи пройшли транспортним мостом до площі Богдана Хмельницького, де напередодні, 23 серпня підняли Державний прапор.

Відправ другу:
Залишіть коментар