"Ужгород повинен стати сучасним містом!", - представник команди "Рідне Закарпаття" Антон Громовий


Антон Громовий – успішний бізнесмен, батько трьох прекрасних діточок та представник ужгородської команди партії «Рідне Закарпаття».

«Ужгород повинен стати сучасним містом!

Розбита інфраструктура, об’єкти, що ремонтуються роками і які згодом доводиться переробляти за кошти ужгородців, – це реалії, які потрібно залишити у минулому.

Місто розширюється. Будують все нові й нові житлові квартали. Проте за 29 років незалежності в Ужгороді не зведено жодного нового садочка. Зі школами влада теж не ставила рекордів. Найновіша – гімназія – збудована аж 26 років тому!

Навчальні заклади переповнені. Батьки чекають місяцями, щоб влаштувати дітей у садочки. У багатьох школах не облаштовані елементарні спортивні майданчики. А що вже говорити про басейни!

Діти повинні мати місце, де займатимуться спортом. Олімпійський басейн та льодова арена – це те, що дозволить розвиватися їм та всьому місту.

Сучасний спортивно-відпочинковий комплекс на кордоні з 4-ма країнами може стати базою для спортсменів. І водночас – місцем для безкоштовних занять спортом для дітей з Ужгорода і околиць.

Ми повинні дати їм найкращі умови. З нинішньою неефективною владою це – примарна мета.

Ужгородці мають вибір: залишити все, як є, чи змінити на краще. Обрати розвиток рідного міста!», – зазначив Антон Громовий

Відправ другу:
Залишіть коментар