Ужгород матиме європейську колію і залізничне сполучення з сусідніми країнами

На власній сторінці соціальної мережі Фейсбук, народний депутат Роберт Горват опублікував інформацію, що вже скоро Ужгород буде мати європейську колію і залізничне сполучення з сусідніми країнами.

Він зазначає:
“Неодноразово звертався до Уряду з цього приводу. І нарешті ми з колегами домоглися, щоб у Державному бюджеті України на 2021 рік Міністерству інфраструктури України передбачили видатки у сумі 5 мільйонів гривень на цей проект.

Вже скоро почнеться проектування та виконання робіт з відновлення залізничної колії європейського зразка (шириною 1435 мм) від станції Чоп до станції Ужгород з доведенням її до перону залізничного вокзалу Ужгород.

Це важливе транспортне рішення і для людей, і для бізнесу. Бо дасть можливість збільшити обсяги пасажирських і вантажних перевезень, а також дозволить зменшити навантаження на пункти пропуску на кордоні.
Тож людям буде зручно, швидко і комфортно дістатися з Ужгорода європейських столиць – Братислави, Будапешта, Відня, Праги…

Для бізнесу обласний центр Закарпаття стане привабливим транспортним вузлом, логістичним центром на кордоні з Європейським Союзом.

Зрештою, країна отримає зручне та комфортне залізничне сполучення з державами Центральної та Західної Європи.”

Відправ другу:
Залишіть коментар