Увага! Українцям будуть перераховувати тарифи щомісяця

У Міністерстві розвитку громад і територій України розповіли про те, що найбільш актуальними питаннями для українців в умовах опалювального сезону залишається щомісячне зростання вартості природного газу для підприємств теплопостачання і тарифна політика в сфері теплопостачання.

«Для вирішення цих питань Мінрегіон пропонує розглянути варіант введення автоматичне коригування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги у зв’язку зі зміною вартості складових, які змінюються з причин, не залежних від підприємств теплопостачання. Зокрема, у зв’язку з функціонуванням ринку природного газу та електроенергії», – відзначають фахівці.

Слід зазначити, що якщо рішення про автоматичне коригування не буде вжито Верховною Радою України, міністерство пропонує закріпити на законодавчому рівні можливості здійснення щомісячного перерахунку вартості теплової енергії та комунальних послуг з урахуванням зміни вартості енергоносіїв.

Нагадаємо, що після підвищення тарифів на передачу електроенергії, яке нещодавно затвердила НКРЕКП, стали дорожчати комунальні послуги для населення. Так, першими про невідповідність тарифів вже заявили водоканали – тариф на подачу води і водовідведення не окуповує витрати підприємств. Про це пише Перший діловий.

Відправ другу:
Залишіть коментар