Уряд відправляє в регіони моніторингову групу для розв'язання COVID-проблем

У регіони виїжджатиме група для моніторингу організації місцевою владою заходів щодо подолання COVID-19.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку громад та територій України, про це повідомив очільник Мінрегіону

Олексій Чернишов за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Нагальні питання, які маємо сьогодні, — посилення заходів епідемічної безпеки в регіонах, перехід деяких областей на червоний рівень епіднебезпеки, нарощування темпів вакцинації та відновлення роботи групи, яка буде моніторити ситуацію на місцях щодо оперативного розв’язання проблемних питань стосовно COVID-19», – зазначив Чернишов.

Він пояснив, що моніторингова група координуватиме регіони у боротьбі з пандемією COVID-19. Її учасники виїжджатимуть з метою моніторингу ситуації на місцях щодо реагування на поточні проблеми та виклики, пов’язані з пандемією. До складу групи увійдуть фахівці Мінрегіону, МВС, МОЗ та Держпродспоживслужби.

У Мінрегіоні нагадують, що робоча група стосовно перевірки стану виконання облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 була створена на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 16 квітня 2020 року № 16334/0/1-20.

Відправ другу:
Залишіть коментар