Уряд Угорщини продовжив закриття кордону ще на один місяць

Уряд Угорщини продовжив розпорядження про закриття кордону: це означає ще один місяць, що триватиме мінімум до 1 грудня, згідно з відповідним указом, пише Mukachevo.net

Закриття кордонів мало завершитися 1 листопада. Однак прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що ситуація з Covid-19 “набагато гірша” у багатьох західноєвропейських країнах, ніж в Угорщині. Тож таким чином вирішив зберегти країну.

Хоча кількість інфікування на коронавірус в Угорщині зростає, Орбан, додав, що публічна дисципліна щодо обмежень в країні є задовільною у порівнянні з іншими країнами.

Днями під час відеоконференції лідери ЄС обговорили необхідність координації в боротьбі з пандемією шляхом обміну інформацією та встановлення єдиних прикордонних правил.

“Останнє насправді не працює поки що, оскільки деякі країни є більш поблажливими, тоді як Угорщина більш сувора щодо цього”, – додав Орбан. За його словами головне це дотримуватися вже існуючих правил, а не встановлювати нові.

За словами Орбана система охорони здоров’я Угорщини здатна нести тягар, спричинений епідемією. “У нас достатньо лікарняних ліжок, ліків, апаратів штучної вентиляції легенів, лікарів та медсестер”, – сказав він. Прем’єр-міністр заявив, що Угорщина спочатку року замовила 1,4 мільйона доз вакцини проти грипу, але нещодавно замовила ще 360 000.

Відправ другу:
Залишіть коментар