Урожаю не буде? Через заморозки в Перечині постраждала городина (ФОТО)


У Перечині у ніч з 12 на 13 травня були заморозки. Вранці перечинці побачили на траві та автомобілях іній.

Надворі було холодно – +1. Дехто повертався і одягав теплий одяг, рукавички, черевики, – повідомляє кореспондент “Карпатського обєктива”.

Після сніданку огородники подалися на свої нивки, аби прополоти бур’яни. На декого чекала неприємна несподіванка: пагони картоплі, квасолі почорніли. Постраждали і паростки огірків, кабачків, розсада помідорів. Пізні культури ще не зійшли, і це їх врятувало.

На ниві Івана Костя квасоля почала сходити. Аби пагони не змерзли, накрив їх травою. Чоловік розповів кореспонденту «Карпатського об’єктива», що вчора, послухавши прогноз погоди, вирішив накосити трави і накрити нею бобові.

– Пошкоджена морозом картопля припинить ріст, вона потім відійде, оновиться, а ось із змерзлої квасолі уже нічого – треба нову садити, – каже Іван Федорович.

Ганна Іванівна посадила картоплю місяць тому. Зійшла, час полоти бур’яни. Декілька кущів почорніло. Переживає, аби морози не повернулися і не пошкодили городину.

– По телевізору дивилася погоду, казали, що в Україну іде холод. Не дай, Бог. Усе розпустилося, посходило, а якщо вдарять морози, то наша праця буде марною. Переживаю, бо із пенсії не проживу, – зізналася жінка.

Відправ другу:
Залишіть коментар