УП: Тамада із Закарпаття не пройшов би в Раду без партії "Слуга народу"

Слуги (не)народу.

Саме так прокоментувало видання “Українська правда” поведінку депутатів найбільшої фракції ВРУ 9 скликання, які відмовилися підтримати у другому читанні зміни до Кримінально-процесуального кодексу.

Цими змінами генпрокурор отримував можливість давати дозвіл на обшуки та прослуховання нардепів без додаткового рішення парламенту.

За такі зміни проголосувало лише 184 депутати з фракції “Слуга народу”, хоч автором законопроекту був президент України.

“Українська правда” пише: Всіх цих 254 людей об’єднує одна сувора істина – більшість із них ніколи б не потрапили у велику політику, якби не особистий рейтинг Володимира Зеленського та бренд серіалу, в якому президент колись зіграв головну роль.

Ніякий весільний фотограф із Запоріжжя, тамада із Закарпаття, чи ресторатор Микола Тищенко – не пройшли би в Раду без партії “Слуга народу”.

В тексті йде мова про закарпатського нардепа Ігоря Кривошеєва, який випадково потрапив до списку партії СН на виборах до ВРУ. До цього ужгородець без вищої освіти проводив корпоративи та весілля на Закарпатті. Нардепа Кривошеєва звинувачують у передвиборчій корупції та крадіжці коштів, які призначалися для ведення парламентської передвиборчої кампанії партії Слуга Народу на Закарпатті.

Варто додати, що ситуація коли партія СН йде всупереч волі Президента не нова. На Закарпатті Ігор Кривошеєв розпочав свою каденцію зі створення депутатської групи проти турецького інвестора. Розмір потенційних інвестицій в альтернативну енергетику складає 140 млн Євро, але вочевидить вчорашній тамада вирішив отримати і “свій шматок торту”.

Відправ другу:
Залишіть коментар