Улюблені спеції, які рятують серце і судини

Гострі приправи, які можуть підняти тиск і викликати тахікардію, при захворюваннях серця бажано не вживати. Але це не означає, що від спецій потрібно відмовитися повністю.
Специи
Одним з кращих «ліків» для серця і судин вважається куркума. До складу куркуми входить активна речовина куркумін – він запобігає росту жирових клітин і жирової тканини, має властивість покращувати стан артерій і очищати їх від холестерину, стимулює specii-imbir-kurkumaсерцеві м’язи, є хорошим антиоксидантом. Її п’ють на ніч з гарячим молоком, маслом, какао і медом. У куркумі також є ефірне масло, що містить деякі терпени, а також фітопоживні речовини, що виконують функцію антиоксидантів – «омолоджуючих» організм і захисників від різних пухлин.

Імбир – це джерело корисних мікроелементів та ефірних масел. Багато хто сприймає імбир як засіб першої допомоги при застуді. Але він не менш корисний і при серцевих захворюваннях. Імбир має виражену протимікробну, бадьорить, зміцнює стінки судин і нормалізує роботу серця, знижує в’язкість крові і перешкоджає утворенню тромбів, служить гарним засобом профілактики атеросклерозу. Пекучий імбир, розріджуючи кров, сприяє кращому постачанню кисню мозку та іншим органам, активізуючи функції почуттів сприйняття та інтелекту. Тому імбир дуже корисний для людей, specii-pazhitnikзайнятих інтелектуальною напруженою працею.

Цілющі властивості пажитника високо цінував Гіппократ. У Стародавньому Єгипті пажитник застосовували для полегшення пологів і посилення лактації. В Європі його використовують при болісних менструаціях. Пажитник вважається не тільки натуральним афродизіаком, але і дуже ефективним засобом для підтримки нормального рівня тиску і очищення судин від надлишку холестерину. Пийте настій з бобів, додавайте їх у різні страви, і надасте гарну послугу своєму серцю, зменшите відкладення холестерину на судинах, а, отже, зможете в майбутньому уникнути серйозних серцевих недуг.

Відправ другу:
Залишіть коментар