Українець обладнав старенький «ВАЗ» для незаконного переміщення цигарок (ФОТО)

У автомобілі громадянина України «ВАЗ 2101» працівники Закарпатської митниці ДФС виявили приховані 680 пачок цигарок.
1 (1)

Рухаючись у напрямку Угорщини, українець заїхав на пункт пропуску «Тиса» смугою руху «зелений коридор» та усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів, прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.

Відтак, здійснивши аналіз та оцінку ризиків, працівники митниці спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, після якого під у спеціально виготовленому тайнику – подвійному днищі багажного відсіку автомобіля, в конструктивній порожнині, яка знаходиться над переднім лівим колесом автомобіля та під декоративною обшивкою підлоги виявлено приховані від митного контролю цигарки «Rothmans Demi» вітчизняного виробництва.
Водій визнав виявлені тютюнові вироби вітчизняного виробництва своєю власністю та у своєму поясненні вказав, що перевозив їх з метою продажу для отримання прибутку, так як на даний час ніде не працює.

Таким чином громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби, вартістю понад 6460 грн та транспортний засіб «ВАЗ 2101» 1972 року випуску, вилучено.
2 (2)

4

5
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар