Україна веде перемовини ще з сімома країнами про визнання COVID-сертифікатів у «Дії»

Міністерство закордонних справ веде перемовини про визнання COVID-сертифікатів у застосунку “Дія” з сімома країнами за межами Європи.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, передає Укрінформ.

“Наші COVID-сертифікати цифрові визнаються в усіх країнах Європейського Союзу. Ми зараз ведемо перемовини ще з сімома країнами, я не буду їх називати, поза межами Європи”, – сказав міністр.

Він уточнив, що йдеться про країни, які насамперед є популярними туристичними напрямками серед українців.

“Плюс у нас є в Латинській Америці кілька країн, які визнають сертифікати. Молдова визнає. Тобто, ми продовжимо цю роботу”, – додав глава МОЗ.

Крім того, він прокоментував можливість подорожей країнами Євросоюзу для українців після того, як ЄС вилучив Україну з рекомендованого списку безпечних для подорожей країн у звʼязку з поширенням коронавірусу.

“27 країн ЄС. 15, ви сказали, змінили правила, але, принципово, зберегли можливість для подорожей насамперед для вакцинованих, тому всіх закликаю вакцинуватися, хто хоче подорожувати. Решта 12 країн Європейського Союзу зараз взагалі не змінили жодних правил, тобто все залишилося так само, як було до виключення України з “зеленого списку”, – зауважив Кулеба.

Відправ другу:
Залишіть коментар