Угорський уряд оздоровить 3 тисячі закарпатських дітей

“Якнайменше трьом тисячам угорських дітей, що проживають на Закарпатті, уряд Угорщини допоможе розміститися у літні табори, а також забезпечить їхній осінній і зимовий відпочинок цього року”, – заявив в м.Кішварді міністр людських ресурсів Угорщини Золтан Балог, підписавши про це договір з головою Спілки угорських педагогів Закарпаття («KMPSZ») Ілдікою Орос, інформує beregszasz.com.ua з посиланням на karpatalja.ma.
Здорові діти
В місті Саболч-Сатмар-Березької області Золтан Балог розповів, що координатором програми відпочинку дітей буде відповідальний державний секретарпо справах сім’ї та молоді Угощини Каталіна Новак, а за виконання буде відповідати Угорський національний фонд відпочинку. “Конкурс починається 13-го травня, табори розпочинають роботу 15-го червня. Групи відпочиваючих будуть складатися з двадцяти дітей та трьох супроводжуючих.

Заїздами, тривалістю в сім днів, шість ночей, будуть відпочивати в таборах закарпатські діти разом з ровесниками з Угорщини”, – розповів в інформаційному повідомленні міністр. Він підкреслив, що необхідність в цьому починанні виникла через кризу, з якою щодня стикаються в Україні. В цій ситуації необхідно, щоб покращилися умови проживання дітей, тому уряд Угорщини вирішив, щоб якнайбільше дітей з Закарпаття отримали допомогу для відпочинку в таборах. Голова «KMPSZ»Ілдіка Орос розповіла на пресконференції, що підписаний в середу договір – частина тієї дієвої любові, яку відчувають з боку угорської нації угорці Закарпаття. З підписанням домовленості “нова ниточка пов’язала роз’єднані території”, – повідомила вона.

Відправ другу:
Залишіть коментар