Угорщина підтримує початок процесу децентралізації в Україні

При збереженні культурної різноманітності, децентралізація посилить територіальну цілісність нашої країни Так прокоментував початок децентралізаційних процесів в Україні віце-спікер Державних зборів Угорщини Іштван Якаб, пише Голос Карпат.
Орбан
Високопосадовець побував у закарпатському місті Берегово, де Угорський державний народний ансамбль представив нову концерну програму. Вітаючи присутніх, Іштван Якаб говорив про рішучу підтримку євроінтеграційних процесів в Україні, зацікавленість у стабільності та економічному зміцненні країни-сусіда.

Ми підбадьорюємо наших українських друзів, щоб вони послідовно здійснювали реформи, які стали необхідними через вибір європейського шляху. Серед них і децентралізація, – зауважив віце-спікер Державних зборів Угорщини Іштвана Якаб. – Децентралізація на місцевих рівнях також завершує демократичні перетворення, але при збереженні культурної, мовної та релігійної різноманітності країни. Вона може зміцнити територіальну цілісність України.

Також політик висловив надію, що все більше людей буде правильно розуміти жести Угорщини, серед яких – як проведення масштабних культурних заходів так і надання гуманітарної допомоги. Нагадаємо, сьогодні в Україну прибув гуманітарний вантаж з Угорщини, частина якого призначена і для Закарпаття.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар