У зв’язку з різким погіршенням погодних умов, у області посилили патрулювання на автошляхах

Сьогодні, 5 січня, на Закарпатті, через погіршення погодних умов виникли підтоплення на деяких ділянках автошляхів області та дворогосподарств краян. Наразі така ситуація спостерігається у Тячівському та Берегівському районах, де через підвищення рівня води, водойми вийшли з берегів.

Так, у селі Лази Тячівського району відбулося підтоплення автомобільної дороги сполученням «Лази-Тячів», а також підтоплено близько 40 дворогосподарств жителів району.

Разом із рятівниками, поліцейські надають тячівцям необхідну допомогу. На місці працюють також співробітники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

Крім цього, уночі, під час патрулювання, поліцейські групи реагування патрульної поліції Виноградова виявили підтоплення автошляху «Великі Ком’яти-Шаланки», де з берегів вийшла річка Боржава. У жодному з цим випадків потерпілих немає.

Для того, щоб контролювати ситуацію, убезпечити закарпатців від наслідків можливого підтоплення, на автодорогах краю посилено патрулювання поліцейських та обмежено рух автотранспорту.

Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу із жителями краю та закликають тимчасово утриматися від поїздок даними ділянками доріг.

Також поліцейські звертаються до жителів області, яких торкнулася проблема підтоплення, з проханням повідомити про це на лінію «102». Працівники поліції – на варті вашої безпеки та завжди готові негайно прийти на допомогу.

Відділ комунікації поліції Закарпаття

Відправ другу:
Залишіть коментар