У закарпатському виші змінилися умови навчання

Магістранти в УжНУ відтепер навчатимуться, як у Європі. А на першому курсі дозволено переводитися і поновлюватися.
Ужну
Про зміни в правилах прийому на 2015 навчальний рік під час Вченої ради 28 квітня інформував відповідальний секретар приймальної комісії Петро Горват.

В УжНУ ліцензована магістратура з «комп’ютерних систем і мереж», тож приймальна комісія рекомендувала оголосити прийом на цю спеціальність.

«На всіх спеціальностях, де магістратура тривала рік, змінено термін на рік і 5 місяців, за винятком математичного і фізичного факультетів, де магістранти навчатимуться рік і 10 місяців, тобто майже 2 роки», – зауважив Петро Горват.

Також до переліку осіб, які мають право на переважне право зарахування, тобто перевагу при рівній кількості балів, додали учасників «Інтелектуальних боїв», які були проведені в УжНУ у квітні.

Під час засідання Вченої ради ухвалили Положення про організацію навчання в УжНУ, зокрема – про моніторинг і рейтингову оцінку.

Згідно з Положенням, допуск до повторного складання держіспитів, захисту дипломної роботи чи проекту дозволяється протягом трьох років після закінчення вишу. Але студент, який здобуває рівень бакалавра, має право перескласти таку заборгованість не раніше, ніж через 30 днів; той, хто здобуває ступінь спеціаліста чи магістра, – не раніше, ніж через 6 місяців.

Також знято обмеження переведення й поновлення на перший курс: науково-методична рада, вислухавши пропозиції деканів, вирішила не обмежувати права першокурсників. Перезарахування відбувається під час канікул і виконується деканатом.

У попередньому Положенні не було розділу й про рейтинг науково-педагогічних працівників. Вченою радою ухвалено рішення, що робочий час науково-педагогічного працівника установлюється у межах 550-600 годин на навчальний рік.

Відправ другу:
Залишіть коментар