У Закарпатській ОДА обшуки: Єлизаветі Біров та її заступнику вручено підозри


Про це пише Віталі Глагола.

У Закарпатські ОДА обшуки! Екскерівнику департаменту охорони здоров’я Єлизаветі Біров та її заступнику Івану Гуштану вручено підозри!

За моєю інформацією підозри вручено за закупку непридатних захисних халатів для закарпатських медиків. Підозру оголошено по статті 191 ККУ, а саме «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Попередньо відомо, що їх звинувачують у тому, що вони купили у фірми 57 000 непридатних до використання у медицині халатів. Слідство стверджує, що халати закуплені для медиків без тендера всього одну добу і по завищеній ціні. Ринкова ціна до 300 гривень, а вони куплені по 480 гривень за штуку. Збитки 30 мільйонів гривень.

Крім того, підозру вручено директору фірми-постачальника ТОВ «Гуд-медікал» Олегу Гудашу.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 3 коментарі (-ів)
  1. Таким як Єлизавета Біров та її заступнику Івану Гуштану, треба б руки повідрубувати. Нехай би їхні матері, які народили таких негідників, годуцвали б їх чайною ложкою!

  2. МОЖЕ ВОНА І ХОРОШИЙ ЛІКАР , АЛЕ КЕРІВНИК НІЯКИЙ . ЩЕ ЯК ПРАЦЮВАЛА У ДИТЯЧІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ , ТО ЗАВЖДИ ПРОВОДИЛА БЕЗ ЧЕРГИ СВОЇХ МАЛЯРІВ ІЗ ДЕРЦИНА І ФОРНОША. А ТІ В СВОЮ ЧЕРГУ ТАКІ СУМКИ ТЯГЛИ , ЩО РУКИ ВІДТЯГУВПЛИ , А ЩЕ ТИЦЯЛИ ГРОШІ У КАРМАН.БАЧИЛИ Б ВИ , ЯК ВОНА ЖИВЕ ! А ЩЕ ПЛАЧУТЬ , ЩО У ЛІКАРІВ МАЛА ЗАРПЛАТА.