У Хустському краєзнавчому музеї експозиція Карпатської України поповнилася інформативними інсталяціями

Цілий експозиційний зал, де представлені не лише історичні факти тих подій у світлинах та документах, а й речі тих часів, листи та книги.

 

На виставці – державний прапор Карпатської України та стяг «Карпатської Січі» – її збройних сил – також свідки подій 30-х років минулого століття, як і письмовий стіл, за яким ймовірно сидів й сам Президент Августин Волошин. Експозиція поповняється новими експонатами і наразі їх – кілька сотень.

Так, на 80-ту річницю проголошення незалежності Карпатської України виставку доповнили інформативними інсталяціями. На плакатах поетапно продемонстрована вся історія Карпатської України та її державотворення. Тематично і змістовно підібрані світлини, подана історична довідка, висвітлені задокументовані архівні матеріали. До слова, підготував експозицію – столичний історик Олександр Пагіря.

Власне, ще чимало речей з часів Карпатської України зберігається і у фондосховищі. Переважну ж більшість експонатів передали у музей самі ж жителі Хуста, які й були очевидцями тих подій.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Відправ другу:
Залишіть коментар