У Хусті запрацювала нова автостанція

13 травня в місті над Тисою відбулося урочисте відкриття автостанції «Хуст-2». До знакової події перевізники готувалися довго, адже нова альтернативна автостанція дасть можливість краянам обирати найбільш вигідні цінові пропозиції щодо переміщення пасажирськими маршрутами.

В урочистостях взяли участь керівники області, Хуста та району. –Наразі транспорт прийматимуть шість платформ. Максимально протягом дня автостанція може випустити 90 рейсів та перевезти не менше 1000 пасажирів, – розповів начальник відділу економіки Хустської міської ради Степан Удут. – Ставимо за мету, у першу чергу, не фінансові питання, а комфорт краян. У райцентрі давно були проблеми з перевезеннями, тож поступово вирішуватимемо їх. До речі, вже маємо підписані угоди з кількома перевізниками. Крім міжміських, здійснюватимемо рейси в межах області, України та міжнародні, – зазначив очільник АС «Хуст – 2» Володимир Мадяр.

Слід зазначити, що новий транспортний вузол може запропонувати закарпатцям економічно обґрунтовані тарифи та ряд нових маршрутів у різні куточки держави і навіть зарубіжжя.
Марина АЛДОН
Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар