У Хусті відбувся велозаїзд Санта Клаусів (ФОТО)


У неділю, 12 січня, ГО «ВелоОб’єднання» організувала традиційний велопробіг «SANTA BIKE FEST», у якому міг взяти участь кожен охочий.

Однак необхідно було замінити звичайний одяг на шуби та костюми Санти. Або ж мати якусь іншу новорічну атрибутику. Унікальний велофест мав звичний маршрут, кажуть організатори.

Зазвичай ближче до Нового року міськими вулицями Хуста їздили на байках справжнісінькі Санта Клауси. Цього року традиція дещо змістилася в часі, однак зустріч сант відбулася на звичному місці біля головної ялинки міста, неподалік Різдвяного ярмарку.

До слова, костюмований велопробіг вже восьмий рік поспіль організовує ГО «ВелоОб’єднання», а присвячений він Новорічно-Різдвяним святам, здоровому способу життя та гарному настрою. Тому не важливо скільки збереться учасників на унікальний «SANTA BIKE FEST» і хто подолає його маршрут – важливо продовжити те, що так до вподоби містянам і дарує їм посмішку.

Перед стартом організатори розповіли про основну умову заходу, а це – мати з собою новорічну атрибутику. Відтак всі охочі хустяни звичайний одяг замінили на шуби чи костюми Санти, сідали на велосипеди і долучалися. До слова, й їхні залізні коні були також святково прибрані.

Власне, черговий велоза’їзд зібрав зо два десятки учасників різного віку.

Пресслужба Хустської міської ради

Відправ другу:
Залишіть коментар