У Хусті правоохоронці затримали чергового наркоторговця (ФОТО)


У 25-річного мешканця Хустщини працівники поліції вилучили наркотики. По даному факту розпочато кримінальне провадження, в рамках якого будуть встановлені походження речовин та мета їх зберігання

Вчора, 20 травня, працівники поліції зупинили на одній із вулиць населеного пункту Драгово, що на Хустщині, підозрілого чоловіка. Поліцейські отримали оперативну інформацію, що даний громадянин може мати при собі наркотичні засоби.

Під час огляду у 25-річного місцевого мешканця слідчі й справді вилучили речовину схожу на метамфетамін та канабіс. Окрім цього, було вилучено невідому сипучу речовину коричневого кольору. Всі речові докази будуть направлені експертам для дослідження.

В поліції ж розпочато кримінальне провадження, в рамках якого буде встановлено де саме фігурант придбав наркотичні речовини та з якою метою зберігав їх.

Щодня поліцейські Закарпаття проводять масштабну роботу в боротьбі з наркозлочинністю. Правоохоронці докладають всіх зусиль для виявлення та припинення незаконної діяльності наркоторговців, притонів та нарколабораторій, щоб дійти до кінцевої мети і побороти цей пагубний вид злочинності в регіоні. У співпраці з шромадськістю досягнути цілі вдасться швидше, тому просимо повідомляти поліцію про відомі місця збуту та зберігання наркотиків. Анонімність гарантуємо!

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Ісе ловушка зроблена бо його не поймали що він торгував наркотиками він лише забрав із нової пошти, А ви поймайте того хто продав через інтернет хлопцьови. І треба було довести чи він продавав чи у свої цілях придбав.