У Харкові попрощалися із загиблими в авіакатастрофі Ан-26


У Харкові 6 жовтня попрощалися із курсантами та офіцерами, які загинули в авіакатастрофі Ан-26. Трагедія відбулася 25 вересня поблизу села Чугуїв на Харківщині.

Прощання розпочалося о 10:00 на Майдані Свободи. Участь у церемонії взяв Президент України Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською, повідомляє 24 канал. Також на прощанні були присутні глава Офісу Президента Андрій Єрмак та міністр оборони Андрій Таран.

Від самого ранку на центральній площі Харкова – багато людей, стояли загородження. На місці були автобуси із тілами загиблих курсантів та офіцерів.

Труни із загиблими під час церемонії несли через площу до місць, відведених для їх родичів. Оголошували кожне ім’я загиблого. Люди не могли стримати сліз. До центру міста, аби попрощатися із загиблими курсантами та офіцерами прийшли сотні харків’ян.


Після того, як труни із загиблими українцями пронесли площею, їх вкрили національними стягами. У небі над Харковом пролетіли літак ІЛ та винищувачі, а загиблих курсантів та офіцерів вшанували хвилиною мовчання. Під час хвилини мовчання наживо показали курсантів військових вишів з інших міста, зокрема, – Львова та Борисполя.

Відправ другу:
Залишіть коментар