У Виноградові відбувся історичний арт-проєкт "Погляд у минуле" (ВІДЕО)

«Погляд в минуле» – під такою назвою напередодні у Виноградові відбувся арт-проєкт, який уміло поєднав у собі історію і сучасність.

Трендові декорації, оформлення, виступи чудово гармоніювали із постановками та інсценізаціями на середньовічний мотив. Тут і жива музика від ансамблю школи мистецтв ім.. Бейли Бартока, гастрономія, куточок гончара, і лицарські поєдинки від клубу історичної реконструкції «Орден Святого Миколая», і виступи лучників кінного центру «Селід», – ідейні натхненники та організатори зробили все для того, аби гості максимально поринули у атмосферу минулих часів.

Локацію для проведення обрали невипадково – арт-проєкт реалізовували на території культурно-історичної родзинки Виноградівщини – у парку Палацу Перені. Пані Юлія – керамістка – розповідає, гончарство на Виноградівщини здавна розвивалося досить стрімко, і до цього часу тутешня глина славиться високою якістю.

А також розповідає, що найголовніше у цьому ремеслі.

Цікавим є те, що на заході відійшли від традиційного і водночас заїждженого формату концерту. Тут жваво змінювалися види діяльності, і, відповідно, локації. Чи не найбільше гостей свята захопили лицарські поєдинки – вони ж бої без правил у форматі 5 на 5 та 1 на 1.

На завершення ж відвідувачів потішили своїми виступами учні студії мистецтв «Нью-арт» та влаштували феєричне-фаєр шоу артистів театру вогню.

Що ж, такого Виноградові ще точно не було, але, як сказали гості, сподіваються подібні арт-проєкти проводитимуть і надалі!

Відправ другу:
Залишіть коментар