У Виноградові розпочинається дезінфекція доріг та тротуарів


Сьогодні, 25 березня 2020 р., у Виноградівській міській раді відбулась нарада, що стосувалась вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території міста Виноградів коронавірусу COVID -19.

Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Василь Ціцей, заступник міського голови Ігор Вантюх, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Іван Стойка, начальник 6-ої державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Володимир Масюк, начальник Виноградівського ВУЖКГ Михайло Білинець та директор ПП «Профдезінфекція» Степан Поп.

У ході наради обговорено проведення системних заходів щодо дезінфекції на відкритих територіях, у місцях загального користування, зокрема: лавок та сміттєвих урн на території центрального скверу, тротуарів біля банків, установ, аптек, дитячих майданчиків та ранковий полив центральних вулиць міста.

Засіб, яким оброблятимуть територію міста – це сертифікований дезінфікуючий розчин, що не пошкоджує зелені зони насаджень, будівельні матеріали, деревину, лаковані вироби, не призводить до корозії металів та є цілком безпечним для людей і тварин.

До проведення дезінфекційних заходів на території міста будуть залучені працівники 6-ої державної пожежно-рятувальної частини та Виноградівського ВУЖКГ.Інформує Виноградівська міська рада

Відправ другу:
Залишіть коментар