У Вільховецькому інклюзивно-ресурсному центрі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Вони герої всіх часів, вони борються за життя своїх дітей, без нарікань приймаючи виклики долі, вони окрилені надзвичайною любов’ю, бо вони – батьки особливих дітей.

Нещодавно у Вільховецькому інклюзивно-ресурсному центрі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю. У Вільховецій ОТГ ще минулоріч відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр, і заклад успішно функціонує і сьогодні. Тут спеціалісти з великим багажем знань та досвіду займаються з дітьми з особливими освітніми потребами. Нещодавно учні з батьками прийшли до ІРЦ на звичні заняття, а потрапили на справжнє свято. За участі фахівців центру та волонтерів громади тут відбувся благодійний проєкт під назвою «Окрилені любов’ю».

Не забули й про батьків: їх частували гарячими напоями, а матусь і бабусь дівчата-волонтерки зробили справжніми красунями.Бабуся одного з хлопчиків з інвалідністю каже, що з такими дітками займатися вкрай важко, однак в інклюзивно-ресурсному центрі завжди раді їх бачити і готові допомогти.

Після наведення марафету і майстер-класів на діток і батьків чекала святкова фотосесія на символічній «крилатій» локації. І дарує свою любов, додає пані Євгенія, і сподівається, що цей проєкт подарував моменти радості та додав яскравих барв в життя батьків і діток з непростою долею.

Відправ другу:
Залишіть коментар