У туристів, які були шпиталізовані з пункту пропуску "Тиса", коронавірусу не виявлено


Під час відповідних лабораторних досліджень в обласній клінічній лікарні Закарпатської області медики не виявили коронавірусу у туристів, яких вночі шпиталізували з пункту пропуску “Тиса”.

Там в однієї із пасажирок прикордонники зафіксували підвищену температуру, після чого громадянку України разом із іншими 25-ма подорожуючими було доставлено до тимчасової обсервації в обласній інфекційній лікарні.

Про це під час брифінгу у Закарпатській ОДА повідомив головний інфекціоніст області Михайло Поляк.

“Особа, у якої було виявлено підвищення температури, була досліджена вірусологічно. Ніякого збудника вірусних інфекцій ми не знайшли”, – зазначила епідеміолог Вікторія Тимчик.

“Ми оперативно зреагували на повідомлення, організували перевезення громадян з кордону до лікарні, де облаштували тимчасову обсервацію. Один поверх лікарні ми звільнили від хворих – когось було виписано і картами” швидкої” доставлено додому, інші були об’єднані відповідно до інфекційних патології. Госпіталізовані були повністю обстежені, на сьогодні вони здорові. У жодної людини коронавірусної інфекції не виявлено”, – повідомив Михайло Поляк.

Він додав, що за кілька годин громадяни залишать лікарню.

Директорка обласного департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров принагідно подякувала представникам ЗМІ за об’єктивну і виважену подачу інформації щодо ситуації із запобігання поширення коронавірусу на територію України.

Відправ другу:
Залишіть коментар