У Токіо почалися Паралімпійські ігри: Україну представлятимуть 143 атлети

У вівторок, 24 серпня, офіційно стартували XVI літні Параолімпійські ігри-2020 в японському Токіо.

Україну представлятимуть 143 атлети, які будуть змагатися у 15 видах спорту. Прапороносцями на церемонії відкриття стануть плавці Єлизавета Мерешко та Віктор Смирнов, пише Громадське.

Для національної паралімпійської збірної XVІ літні Паралімпійські ігри стануть сьомими за рахунком. Паралімпіада-2020 триватиме 12 днів, до 5 вересня. Представники 168 країн світу змагатимуться у 22 видах спорту.

На торішніх літніх іграх українська збірна в загальнокомандному заліку стала третьою. Загалом за всі ігри наші параолімпійці здобули 464 медалі.

Символічно для України

Для національної паралімпійської збірної України дуже символічно, що XVI літні Паралімпійські ігри розпочнуться саме в День 30-річчя Незалежності України та у 25-річчя з дня завоювання українцями першої золотої паралімпійської медалі.

Символізм помітив і посол Японії в Україні Такаші Кураі. У коментарі «Укрінформу» він заявив, що національна паралімпійська збірна команда України дуже сильна. Відтоді, коли незалежна Україна вперше взяла участь у Паралімпійських іграх в Атланті 1996 року, кожного разу команда збільшувала кількість медалей.

«Це свідчить про перемогу в кожному житті спортсмена, тренера, людини, яка підтримує змагання, а також стійкість України як держави. Я це дуже поважаю», — зазначив посол.

Відправ другу:
Залишіть коментар